Akrapovic

Jesteśmy dystrybutorem firmy Akapovic – światowego lidera w produkcji układów wydechowych.

akroUkład wydechowy na pierwszy rzut oka wygląda prosto. Ale bliższe spojrzenie pokazuje, że jest to złożony system, który ma znaczący wpływ na wyniki w wyścigach lub w zwykłym użytkowaniu samochodu sportowego. Doświadczenie w wyścigach, które nabyliśmy przez wiele lat nauczyło nas, jak połączyć wysoką wydajność, długą żywotność i możliwie najlżejszą wagę. Nasze liczne tytuły mistrzowskie świata i niezliczone międzynarodowe i krajowe tytuły są świadectwem naszej ciągłej zdolności do spełnienia najwyższych oczekiwań naszych klientów.

Cennik PDF Cennik XLS

DANE TECHNICZNE DOSTĘPNYCH UKŁADÓW WYDECHOWYCH DO MAREK TAKICH JAK (STRONA PRODUCENTA) :

ABARTH | AUDI | BMW | CHEVROLET CORVETTE | FERRARI | FORD MUSTANG | LAMBORGHINI | MERCEDES-AMG |
MINI | MITSUBISHI | NISSAN | PORSCHE | RENAULT | VOLKSWAGEN


akra

„Jedynym sposobem na wygraną to być najszybszym, nie do zatrzymania i nie do pokonania w każdym calu” (motto Spółki Akrapovic)

Dziesięć powodów, dla których warto wybrać firmę Akrapovic:

1. Innowacyjny design

Akrapovic jest rozpoznawana jako lider w projektowaniu systemów wydechowych. Opatentowane w kształcie sześciokątnym Akrapovic Tłumiki stworzył burzę w branży motocyklowej, a ten kształt przekształciła koncepcję układów wydechowych tzn wymianę ze standardowego owalnego. Nasze układy wydechowe samochodów wyznaczają standardy projektowania aż po wykwintne zakończenia.  Akrapovic: nie ma lepiej wyglądającego układu wydechowego.

2. Pure Power

Nasze układy wydechowe zostały zaprojektowane, aby zapewnić Państwu wyższych poziomów wydajności. Nazywamy to Pure Power. Zredukowany ciężar z połączenia odpowiednich materiałów i najlepszy projekt w celu zapewnienia optymalnego przepływu spalin. Więcej koni mechanicznych. Większy moment. Większa wydajność. Pure Power.

3. Niewątpliwym dzwiękb516296fc72045d2bf8572d7c9bc5b4c_PortalHIRes

Nasze brzmienie układów wydechowych jest jak żadne inne. Głęboki, donośny dźwięk.

4. Wyścigi

Wyścigi są w naszej krwi. Akrapovic jest Oficjalnym Sponsorem Yamaha Factory Racing MotoGP. Akrapovic świętował zwycięstwa z Audi Sport w 24-godzinnym wyścigu Le Mans w 2010, 2011 i 2012, i jest oficjalnym partnerem w Audi Sport, może wygrać Mistrzostwa Świata FIA Endurance. Akrapovic jest także oficjalnym partnerem BMW Motorsport, laureatów 2012 DTM Championship.
Nie ma lepszego poligonu na świecie dla układów wydechowych jakim jest tor wyścigowy.

5. Badania, rozwój i testowanie

Intensywnie inwestujemy w badania i rozwój. Najlepsi ludzie, nowe materiały, nowe technologie, nowe procesy zapewnienia rozwijamy nowych, innowacyjnych produktów. Jesteśmy z powrotem w tym się z rygorystycznym pomiarów, testowania i kontroli jakości, aby zapewnić naszym układy wydechowe spełniają najbardziej rygorystyczne homologacji typu WE, standardy, gdzie wymagane.

6. Najlepsze materiały

713a89bb99e64268984df43b5bd85388_PortalHIResUżywamy tylko najlepszych materiałów. Tytan żaroodpornego dla wszystkich części kluczowych naszych wydechów tytanu, nie tylko zewnętrzne tuleje jak wielu naszych konkurentów. Austenityczna stal nierdzewna i włókien węglowych, która jest wstępnie impregnowany i ultralekkich o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i odporności na temperaturę.

7. Zaawansowana technologia

Jesteśmy pionierami w rozwoju i stosowania technologii przyniesie realne korzyści dla jeźdźca. Technologia i jej zastosowania są opracowywane w domu. Hydroformowania jest jednym z takich procesów, w których rury nagłówkowe są formowane z zastosowaniem wody pod ciśnieniem. Materiał ten jest doskonałym kształt dla optymalnego przepływu spalin, bez utraty wytrzymałości. Jesteśmy uznane prekursorów na odkształcenia plastycznego stopu tytanu, a także przy spawaniu precyzyjnym.

8. Kontrola jakości

Wszystkie nasze produkty są testowanei. Własne laboratoria zapewniają, że najwyższe standardy są spełnione dla homologacji i certyfikacji.

9. Pasja i doświadczenie

To pasja, doświadczenie i zaangażowanie zespołu Akrapovic, że niewiele może się równać. Ponad dwadzieścia lat od oddania do rozwoju najlepszych układów wydechowych i pragnienie doskonałości w zakresie projektowania, wykonania i brzmienia wszystkich naszych produktów. Wszyscy pracownicy Akrapovic pracować z pasją do naszych produktów, do wyścigów i do zaspokajania naszych klientów.

Sklep służy tylko do demonstracji produktów, nie można dokonywać zakupów.