Regeneracja konwerterów

carbonetic twin clutch evo x dsg performance

Zajmujemy się regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych przy użyciu najnowszych maszyn, jakie są dostępne na rynku.

Sprowadziliśmy do tego celu całą linię naprawczą pionierów w tej dziedzinie firmy SUPERFLOW TCRS.
W procesie naprawczym wykorzystujemy części sprawdzonych amerykańskich i europejskich producentów. Regenerujemy wszystkie rodzaje konwerterów Indywidualne rabaty dla firm i warsztatów.
Regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych jest kluczowa z punktu widzenia naprawy automatycznej skrzyni biegów. Konwenter czy  sprzęgło hydrokinetyczne jest dość awaryjnym elementem nowoczesnej skrzyni. Specjalistyczne warsztaty zawsze – niezależnie od jego uszkodzenia wysyłają je do regeneracji, naprawy. A to z kilku podstawowych przyczyn. Do jednej z nich możemy zaliczyć fakt , że konwenter pobiera olej ze skrzyni, który może być zanieczyszczony opiłkami zdartego metalu. I tak najczęściej znajdując tani warsztat okazuje się, że naprawa sprzęgła nie jest wymagana bo jest ono dobre. Tylko pytanie brzmi skąd to wiadomo kiedy jest on jednolitym szczelnym elementem? Wszystkie wyspecjalizowane warsztaty na zachodzie, oraz USA regenerują sprzęgła obowiązkowo podczas KAŻDEJ naprawy skrzyni.

Chcesz robić dobrze skrzynie musisz zacząć od sprzęgła. Naprawa polega na rozcięciu elementu, wymianie większości podzespołów, wymyciu, ponownym zespawaniu, badaniu szczelności, oraz wyważaniu sprzęgła. Dopiero taki produkt wraca do klienta.

Ile zajmuje regeneracja?

Zakładając, że wysyłane sprzęgło nie jest dostępne na wymianę (najpopularniejsze zawsze są) regeneracja konwenterów zajmuje 1-2dni robocze.

Czy na naprawiane sprzęgło otrzymuje gwarancję?

Tak oczywiście w naszej firmie wynosi ona 12 miesięcy bez limitu kilometrów.

Na jakich maszynach robią Państwo usługę?

Stosujemy najnowocześniejsze na dzień dzisiejszy w Europie środkowej urządzenia, dlatego możemy wydłużyć gwarancję aż do 24 miesięcy.

Sklep służy tylko do demonstracji produktów, nie można dokonywać zakupów.